Bieżące informacje

Mężczyzna zatrzymany z narkotykami, dodatkowo odpowie za paserstwo.

Data publikacji 07.04.2021

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków oraz paserstwo. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli rower, który pochodził z przestępstwa. Teraz mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o  posiadanie narkotyków i paserstwo.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na początku kwietnia br.  na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Okazało się, że 32-latek posiadał przy sobie narkotyki. Była to marihuana. Ponadto w trakcie przeszukania jego piwnicy, policjanci zabezpieczyli rower, który jak się później okazało pochodził w przestępstwa. Jego wartość to około 2500 złotych, a został skradziony pod koniec ubiegłego roku na terenie Cieplic.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy

Teraz jeleniogórzanin za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu  może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

  • Rower odzyskany przez jeleniogórskich policjantow
Powrót na górę strony
Policja