Ta strona używa plików cookie!
close

Altankowy włamywacz w rękach policjantów.

Data dodania: 10 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie zatrzymanemu kilka dni wcześniej przez jeleniogórskich policjantów, bezpośrednio po włamaniu do jednej z altanek na terenie Jeleniej Góry. Mężczyzna został zatrzymany z podkaszarką oraz posiadał marihuanę. W trackie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna ma na koncie 8 włamań do altanek, kradzież oraz zniszczenie mienia.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego mężczyznę  bezpośrednio po kradzieży z włamaniem do altanki. Okazało się, że mężczyzna posiadał również narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w trakcie prowadzonych w tej sprawie czynności ustalili, że mężczyzna ma na koncie co najmniej 8 kradzieży z włamaniem do altanek w Jeleniej Górze, kradzież z terenu ogrodów działkowych oraz zniszczenie mienia. Jego łupem padło mienie o wartości nie mniejszej niż 10 tysięcy złotych. Były to narzędzia, sprzęt oraz inne przedmioty. Przestępstw tych dopuścił się od stycznia do lipca br. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia, jak również ustalają pokrzywdzonych.

Teraz za popełnione przestępstwa grozić  mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

Powiązane wiadomości