Ta strona używa plików cookie!
close

Miał w domu narkotyki i kradziony telefon komórkowy.

Data dodania: 9 stycznia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał narkotyki oraz kradziony telefon komórkowy. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę, z których można uzyskać blisko 40 porcji handlowych. Ponadto okazało się, że mężczyzna posiadał kradziony telefon komórkowy o wartości 1500 zł. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz o paserstwo.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w innej sprawie, zapukali do mieszkania 34-latka.  Okazało się, że mężczyzna posiadał narkotyki.  W  trakcie czynności funkcjonariusze  zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać blisko 40 porcji handlowych. Ponadto policjanci znaleźli telefon komórkowy pochodzący z przestępstwa. Okazało się, że został on skradziony jeleniogórzaninowi 26 października ubiegłego roku. Jego wartość pokrzywdzony oszacował na 1500 zł. 34-latek oświadczył, że kupił telefon od nieznanego mu mężczyzny.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy. Teraz mężczyźnie za popełnione przestępstwa  grozić może nawet do 5 lat.

podinsp. Edyta Bagrowska

Powiązane wiadomości