Ta strona używa plików cookie!
close

Notoryczny złodziej sklepowy.

Data dodania: 11 lipca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o serię kradzieży w jeleniogórskich sklepach. Jego łupem padło mienie o wartości ponad 7 tysięcy złotych. Była to odzież, perfumy, alkohol oraz artykuły spożywcze na szkodę kilku jeleniogórskich sklepów i drogerii. Mężczyzna był wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże w jeleniogórskich sklepach. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany od czerwca do lipca br. dopuścił się w Jeleniej Górze serii kradzieży w sklepach. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu kradł odzież, drogie perfumy oraz alkohol i artykuły spożywcze. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą ponad 7 tysięcy złotych. Skradzione mienie później sprzedał przygodnie spotkanym osobom.

20-latek był wielokrotnie zatrzymywany za kradzieże w jeleniogórskich sklepach. Kradnie , jak sam przyznaje „co mu wpadnie w ręce”.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzieże grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

Powiązane wiadomości