Ta strona używa plików cookie!
close

Rowerzysta zatrzymany z narkotykami.

Data dodania: 14 czerwca 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Zabezpieczyli amfetaminę, z której można uzyskać około 50 porcji handlowych. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających . Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci  Wydziału Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali
33-letniego mężczyznę  podejrzanego o posiadanie narkotyków.

13 czerwca 2018 około godziny 17.45 policjanci na jednej z ulic w Jeleniej Górze zauważyli rowerzystę, który na ich widok przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci postanowili zatrzymać go do kontroli i sprawdzić co jest powodem dziwnego zachowania mężczyzny. Po kilku minutach funkcjonariusze go zatrzymali.  W trakcie kontroli mężczyzna był wyraźnie zdenerwowany. Okazało się, że posiadał amfetaminę, z której można uzyskać około 50 porcji handlowych.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie  okoliczności tej sprawy i sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

podinsp. Edyta Bagrowska

Powiązane wiadomości