Ta strona używa plików cookie!
close

Ukradł przyczepkę samochodową. Teraz odpowie za to przed sądem.

Data dodania: 9 stycznia 2019 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o kradzież przyczepki samochodowej. Jego wartość pokrzywdzona oszacowała na 3000 zł. Obecnie policjanci prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze  ustalili, a następnie zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 listopada ubiegłego roku na jednej z ulic osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze. Jeleniogórzanin zauważył pod jednym z bloków przypiętą od samochodu osobowego przyczepkę, która mu się spodobała. Bez problemu zaczepił ją do swojego auta i zabrał. Jego wartość pokrzywdzona oszacowała na 3000 zł.

Powiadomieni o  przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, a także analizy z nagrań kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ten czyn.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie skradzionego mienia.

Teraz jeleniogórzaninowi  za to przestępstwo grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

 

Powiązane wiadomości