Ta strona używa plików cookie!
close

Włamywacz w rękach jeleniogórskich policjantów.

Data dodania: 17 maja 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Janowice Wielkie

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ma na koncie co najmniej 2 włamania , których dopuścił się w jednej z miejscowości gminy Janowice Wielkie. Jego łupem padło mienie o wartości około 6000 zł. Policjanci ustalili, że mężczyzna ma na koncie więcej podobnych przestępstw, których dopuścił się w tej miejscowości. Obecnie ustalają kolejnych pokrzywdzonych. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji  w Jeleniej Górze ustalili i  zatrzymali  29-letniego  mieszkańca powiatu jeleniogórskiego  podejrzanego o kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w maju br.  włamał się i okradł dwa garaże w jednej z miejscowości gminy Janowice Wielkie. Jego łupem padły elektronarzędzia, walizka z kluczami oraz inne przedmioty.  Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą około 6000 zł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna na terenie tej miejscowości dopuścił się innych podobnych przestępstw. Obecnie policjanci ustalają kolejnych pokrzywdzonych. Funkcjonariusze w pomieszczeniach gospodarczych należących do 29-latka odnaleźli część skradzionego mienia.

Teraz za popełnione przestępstwa grozić  mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

Galeria

Powiązane wiadomości