Ta strona używa plików cookie!
close

Wykorzystał okazję i ukradł buty.

Data dodania: 14 lutego 2018 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł w jednym z jeleniogórskich sklepów buty sportowe. Pokrzywdzony podmiot poniesione straty oszacował na blisko 600 zł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Niewykluczone, że nastolatek ma na koncie więcej podobnych czynów. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło we wrześniu ubiegłego roku w jednym z jeleniogórskich sklepów. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę personelu i ukradł buty sportowe. Ich wartość pokrzywdzony podmiot oszacował na blisko 600 zł.

Powiadomieni o kradzieży policjanci rozpoczęli poszukiwanie złodzieja. Funkcjonariusze w oparciu o analizę monitoringu oraz na podstawie  zebranych informacji od pracowników sklepu ustalili i zatrzymali 19-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Mężczyzna przyznał się do kradzieży.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Niewykluczone, że nastolatek ma na koncie więcej podobnych czynów,

Teraz za popełniony czyn grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

Powiązane wiadomości