Ta strona używa plików cookie!
close

Wykorzystali chwilową nieobecność recepcjonisty w hotelu i ukradli pieniądze.

Data dodania: 12 października 2017 r.
Miejsce zdarzenia: Jelenia Góra

Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków podejrzanych o kradzież pieniędzy. Do przestępstwa doszło w jednym z jeleniogórskich hoteli podczas chwilowej nieobecności recepcjonisty. Ich łupem padło ponad 3 tysiące złotych. Pieniądze ukradli z torebki znajdującej się w jednym z pokoi, w drzwiach których znajdował się klucz. Sprawcy działali w myśl zasady okazja czyni złodzieja. Teraz podejrzanym o to przestępstwo grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch jeleniogórzan w wieku 17 i 18 lat podejrzanych o kradzież.

 

Do zdarzenia doszło 2 października br. w jednym z  hoteli w Jeleniej Górze. Podejrzani wykorzystali chwilową nieobecność recepcjonisty i weszli do pokoju , w drzwiach którego zauważyli klucz. Tam też znaleźli damską torebkę, z której ukradli ponad 3 tysiące złotych.

Kiedy pokrzywdzona zorientowała się, że została okradziona powiadomiła policję.  Na podstawie uzyskanych w tej sprawie informacji oraz zapisu kamer monitoringu policjanci wytypowali podejrzewanych o ten czyn nastolatków. Zostali oni zatrzymani 11 października br. na Placu Piastowskim w Jeleniej Górze. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Teraz za kradzież grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

Powiązane wiadomości