: 452564
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43

58-500 Jelenia Góra


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
24.10.2014 r.

Zatrzymany za usiłowanie rozboju i uszkodzenie mienia.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju i uszkodzenie mienia. Jak ustalili funkcjonariusze, 39-letni mężczyzna, 22 października br, ok godziny 18.30 w Jeleniej Górze, doprowadził do stanu bezbronności 13- letniego mieszkańca Jeleniej Góry, przewracając go na ziemię i uderzając go kilkakrotnie rękoma po twarzy, żądał wydania telefonu i pieniędzy. W tym samym dniu mężczyzna zaatakował 12 letnią jeleniogórzankę - uszkodził jej telefon, którego wartość rodzice dziecka wycenili na 450zł.

więcej »»
Jelenia Góra
24.10.2014 r.

Doba w liczbach

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili 55 interwencji, wylegitymowali 132 osoby, zatrzymali dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 5 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

więcej »»
Jelenia Góra
23.10.2014 r.

Zaproszenie do złożenia oferty dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w drugim postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę stolarki okiennej PCV oraz dostawę i montaż stolarki drzwiowej aluminiowej dla potrzeb Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

więcej »»
Karpacz
23.10.2014 r.

Policjanci zapobiegli tragedii

23.10.2014 ok godziny 1.50 policjanci Komisariatu Policji w Karpaczu, pełniący służbę patrolową w Ścięgnach w gminie Podgórzyn, zauważyli gęsty dym i ogień wydobywający się z jednego z budynków. Poinformowali oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze o pożarze, a sami przystąpili do budzenia mieszkańców i ich ewakuacji.

więcej »»
Jelenia Góra
22.10.2014 r.

Doba w liczbach

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 58 interwencji, wylegitymowali 155 osób, zatrzymali 10 osób, w tym dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 3 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

więcej »»
Jelenia Góra
22.10.2014 r.

24 latek włamywał się do mieszkań - został zatrzymany przez policjantów


21 października br. jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży i włamań od września do października br. w Jeleniej Górze. Jego łupem padały głównie laptopy, tablety, portfele z dokumentami i biżuteria. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
Jelenia Góra
21.10.2014 r.

Trzeźwy poranek


20 października 2014 roku od 5.00 do godziny 9.00 w Jeleniej Górze policjanci jeleniogórskiej drogówki prowadzili działania prewencyjne pn. „Trzeźwy poranek”.


więcej »»
Jelenia Góra
20.10.2014 r.

Weekend w liczbach


W ciągu minionego weekendu jeleniogórscy policjanci przeprowadzili w regionie jeleniogórskim łącznie 246 interwencji, wylegitymowali 512 osób, zatrzymali 11 osób, w tym czterech nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz dwóch poszukiwanych celem doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Ponadto na drogach naszego powiatu doszło do 16 kolizji, których najczęstszą przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu