: 484475
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji

w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Karpacz
07.07.2015 r.

Policjanci zapobiegli popełnieniu samobójstwa przez
36-letniego mężczyznę.


Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował targnąć się na swoje życie. Dzięki informacjom od brata mężczyzny, funkcjonariusze odnaleźli go w jednym z karpackich pensjonatów i zatrzymali do wytrzeźwienia. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez policję jako zaginiony.

więcej »»
Jelenia Góra
07.07.2015 r.

Akcja „Prędkość” na drogach regionu jeleniogórskiego.

7 lipca 2015 roku w godzinach od 6.00 do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki na głównych ciągach komunikacyjnych kotliny jeleniogórskiej przeprowadzą działania prewencyjne pod kryptonimem „Prędkość”.

więcej »»
Jelenia Góra
07.07.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 93 interwencje, wylegitymowali 146 osób, zatrzymali 11 osób, w tym dwóch kierującego pod wpływem alkoholu, jednego kierującego bez uprawnień oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło do 5 zdarzeń drogowych, których przyczyną był nieprawidłowy manewr cofania, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz najechanie na tył innego auta.

więcej »»
Jelenia Góra
06.07.2015 r.

Kontrola kąpielisk w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”.

Policja Jeleniogórska wspólnie z innymi podmiotami w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego regionu, a zwłaszcza dzieci i młodzieży korzystających z rekreacji wodnej w ramach cyklicznej akcji „Bezpieczne Wakacje” prowadzi kontrole niestrzeżonych akwenów wodnych oraz strzeżonych kąpielisk. Korzystne warunki atmosferyczne w lipcu bieżącego roku wpłynęły na zwiększenie liczby osób wypoczywających nad wodą i korzystających kąpielisk.

więcej »»
Powiat jeleniogórski
06.07.2015 r.

Ukradli samochód – zostali zatrzymani przez policjantów.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli samochód z jednej z prywatnych posesji w jednej z podjeleniogórskich miejscowości. Jego wartość właściciel oszacował na 4300 zł. Policjanci odnaleźli skradziony pojazd, który został przez nich porzucony. Teraz grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
06.07.2015 r.

Weekend w liczbach.

W ciągu minionego weekendu jeleniogórscy policjanci przeprowadzili w regionie jeleniogórskim łącznie 269 interwencji, wylegitymowali 618 osób, zatrzymali 22 osoby, w tym czterech nietrzeźwych kierujących pojazdami, czterech kierujących, którzy naruszyli zakazy sądowe oraz trzech poszukiwanych celem doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Na naszych drogach doszło do 8 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną było najechanie na tył innego pojazdu, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

więcej »»
Szklarska Poręba
03.07.2015 r.

Początek wakacji w Szklarskiej Porębie.

Jeleniogórscy policjanci w ramach działań prewencyjnych pn. „Bezpieczne wakacje” pod koniec czerwca br. wzięli udział w festynie dla dzieci , który inaugurował rozpoczęcie wakacji w Szklarskiej Porębie, a jego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej wraz z podopiecznymi Domu Dziecka.

więcej »»
Jelenia Góra
03.07.2015 r.

Niebezpieczna woda.

Słoneczna pogoda i wysoka temperatura sprzyjają wypoczynkowi nad wodą, ale nawet w czasie urlopu powinniśmy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Upał, alkohol, brak wyobraźni - to główne przyczyny wypadków do jakich dochodzi nad wodą. A tak niewiele przecież trzeba, by uniknąć tragedii...

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu