: 451979
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43

58-500 Jelenia Góra


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
21.10.2014 r.

Trzeźwy poranek


20 października 2014 roku od 5.00 do godziny 9.00 w Jeleniej Górze policjanci jeleniogórskiej drogówki prowadzili działania prewencyjne pn. „Trzeźwy poranek”.


więcej »»
Jelenia Góra
20.10.2014 r.

Weekend w liczbach


W ciągu minionego weekendu jeleniogórscy policjanci przeprowadzili w regionie jeleniogórskim łącznie 246 interwencji, wylegitymowali 512 osób, zatrzymali 11 osób, w tym czterech nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz dwóch poszukiwanych celem doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Ponadto na drogach naszego powiatu doszło do 16 kolizji, których najczęstszą przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

więcej »»
Jelenia Góra
20.10.2014 r.

Włamywał się do piwnic, garaży - został zatrzymany przez policjantów

Policjanci 16 października br. zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży i włamań od września do października br. w Jeleniej Górze. Jego łupem padały głównie rowery, elektronarzędzia i inne przedmioty, które przedstawiały dla niego jakąś wartość. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
16.10.2014 r.

Jeszcze zdążysz oznakować swój rower.

Policja jeleniogórska zaprasza i zachęca właścicieli rowerów , do ich oznakowania. Policjanci działania takie prowadzić będą w ramach programu prewencyjnego ,,Stop – rower oznakowany’’ 18 października br. w godzinach od 11.00 do 14.00 podczas imprezy, skierowanej do służb mundurowych , której organizatorem są Termy Cieplickie. Policjanci będą również rozdawać ulotki informujące o obowiązujących przepisach ruchu drogowego, w szczególności rowerzystów.

więcej »»
Jelenia Góra
16.10.2014 r.

Po zmierzchu i poza obszarem zabudowanym na drodze – każdy pieszy z odblaskiem.

W związku z okresem jesienno – zimowym, policja jeleniogórska przypomina, że od 31 sierpnia br. każdy pieszy poruszający się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.

więcej »»
Jelenia Góra
16.10.2014 r.

Zaproszenie do złożenia oferty dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w drugim postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę materiałów instalacyjnych elektrycznych dla potrzeb Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

więcej »»
Jelenia Góra
15.10.2014 r.

Byłeś świadkiem wypadku – zadzwoń.

Jeleniogórscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 13 sierpnia 2014 roku około godziny 7.00-7.30 na drodze rowerowej w Jeleniej Górze przy ul. Sudeckiej.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu