: 474772
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji

w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
17.04.2015 r.

Włamywał się do piwnic i kradł głównie rowery.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamywał się i okradał piwnice w Jeleniej Górze. Jego łupem padały głównie rowery, ale również inne przedmioty, które przedstawiały dla niego jakąś wartość. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
17.04.2015 r.

Policjanci poszukują Wiesława Tymofija.

Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze poszukują 65-letniego Wiesława Tymofija zamieszkałego w Jeleniej Górze przy ul. Nadbrzeżnej.

więcej »»
Jelenia Góra
17.04.2015 r.

Wspólnie przeciw przemocy – debata społeczna.

Policja jeleniogórska , Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz przedstawiciele Urzędu Miasta zapraszają mieszkańców Jeleniej Góry na debatę społeczną , która odbędzie się 21 kwietnia 2015 roku o godzinie 11.00 w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze.

więcej »»
Jelenia Góra
17.04.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 72 interwencje, wylegitymowali 212 osób, zatrzymali 11 osób, w tym dwóch kierujących w stanie nietrzeźwości oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 5 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu innemu pojazdowi.

więcej »»

15.04.2015 r.

Zlikwidowana hurtownia podrobionych kosmetyków - zabezpieczono 10 tys. perfum o wartości, co najmniej 100 tys. złotych.

Policjanci z Wrocławia i Jeleniej Góry zlikwidowali hurtownię kosmetyków z podrobionymi znakami towarowymi renomowanych firm. Zabezpieczono podrobione perfumy o wartości nie mniejszej niż 100 tys. złotych. Handel odbywał się za pośrednictwem portali internetowych i aukcyjnych. Wstępne straty pokrzywdzonych podmiotów oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 1,5 miliona złotych. W sprawie zatrzymano kobietę i mężczyznę, którym grozić teraz może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
15.04.2015 r.

Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”.

118 kierowców ukaranych mandatami za różne wykroczenia w ruchu drogowym to efekt prowadzonej 14 kwietnia 2015 roku w godzinach od 6.00 do 22.00 policyjnej akcji „Prędkość”. Działania prowadzone były w szczególności na głównych ciągach komunikacyjnych miasta.

więcej »»
Jelenia Góra
15.04.2015 r.

Bezpieczna w swoim mieście – zaproszenie do udziału w kursie.

Policja jeleniogórska, IPA Region Jelenia Góra wraz z Prezydentem Miasta Jeleniej Góry zaprasza wszystkie kobiety w wieku od 16 lat , zainteresowane uczestnictwem w kursie samoobrony na spotkanie organizacyjne, które obędzie się 23 kwietnia 2015 roku o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze przy ul. Nowowiejskiej 43. Panie zainteresowane udziałem w kursie będą mogły zapisać się na spotkaniu organizacyjnym. Udział w nim jest bezpłatny.

więcej »»
Jelenia Góra
15.04.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 72 interwencje, wylegitymowali 241 osób, zatrzymali 11 osób, w tym dwóch kierujących w stanie nietrzeźwości oraz trzech poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 7 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną był nieprawidłowy manewr cofania.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu