: 456812
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43

58-500 Jelenia Góra


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
27.11.2014 r.

Uczniowie z klas o profilu policyjnym ćwiczą z policjantami.

Na stadionie przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze w ćwiczeniach Nieetatowego Pododdziału Policji udział w ramach zajęć szkolnych wzięli uczniowie klas o profilu policyjnym z Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach. Uczniowie mogli zobaczyć podejmowane przez policjantów działania dotyczące przywracania zakłóconego porządku publicznego podczas sportowej imprezy masowej.

więcej »»
Jelenia Góra
27.11.2014 r.

Spotkanie ze studentami Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej.

Z inicjatywy policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze
w dniach 25 i 26 listopada br. odbyło się spotkanie ze studentami I roku Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze – Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych oraz Wydziału Przyrodniczo- Technicznego. W spotkaniu uczestniczyło około 200 osób. Policjanci rozmawiali z młodzieżą o potencjalnych zagrożeniach, oraz o tym, jak postępować, aby ich uniknąć.


więcej »»
Jelenia Góra
27.11.2014 r.

„Bezpieczny senior” – debata społeczna.

26 listopada 2014 roku w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze odbyła się debata społeczna , „Bezpieczny senior”. Organizatorem spotkania była Policja jeleniogórska, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Urząd Miasta . Udział w debacie wzięło około 35 osób.

więcej »»
Jelenia Góra
26.11.2014 r.

Włamywał się i okradał piwnice - został zatrzymany przez policjantów.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamywał się i okradał piwnice, ale ma on na koncie również kradzież lampy. Jego łupem padały głównie rowery, elektronarzędzia i inne przedmioty, które przedstawiały dla niego jakąś wartość. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
26.11.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 52 interwencje, wylegitymowali 109 osób, zatrzymali 10 osób, w tym jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem oraz trzech poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 3 zdarzeń drogowych, których przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu , nieprawidłowy manewr cofania oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

więcej »»
Jelenia Góra
26.11.2014 r.

Zapraszamy na Międzynarodowy Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej służb ratujących życie w Jeleniej Górze.

IPA Region Jelenia Góra zaprasza na Międzynarodowy Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej służb ratujących życie , który odbędzie się 20 grudnia 2014 roku w Jeleniej Górze w hali sportowej przy ul. Obrońców Pokoju 10 . Rywalizujące drużyny walczyć będą o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Jelenia Góra.

więcej »»
Jelenia Góra
24.11.2014 r.

Nie bądź obojętny – możesz uratować czyjeś życie !

Jeleniogórscy policjanci realizując działania pomocowe w ramach akcji „Zima 2014/2015” sprawdzają dworce, przystanki, pustostany, ogrody działkowe, węzły cieplne oraz inne tego typu miejsca, gdzie mogą znajdować się osoby potrzebujące pomocy.

więcej »»
Jelenia Góra
24.11.2014 r.

Ukradł rower, a następnego dnia sam na siebie „doniósł”.

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może mężczyźnie podejrzanemu o kradzież roweru o wartości 700 zł. Następnego dnia zgłosił się do komisariatu i poinformował , że to on go ukradł Właściciel pozostawił go pod jednym z budynków. Policjanci odnaleźli go na strychu jednego z domów, gdzie mężczyzna go ukrył.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu