: 438606
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43

58-500 Jelenia Góra


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
10.07.2014 r.

Niebezpieczna woda.

Słoneczna pogoda i wysoka temperatura sprzyjają wypoczynkowi nad wodą, ale nawet w czasie urlopu powinniśmy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa. Upał, alkohol, brak wyobraźni - to główne przyczyny wypadków do jakich dochodzi nad wodą. A tak niewiele przecież trzeba, by uniknąć tragedii...

więcej »»
Jelenia Góra
10.07.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 75 interwencji, wylegitymowali 163 osoby , zatrzymali 9 osób, w tym jednego kierującego w stanie nietrzeźwości , jednego kierującego, który naruszył sądowy zakaz kierowania pojazdami oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 4 zdarzeń drogowych, których przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz najechanie na tył innego auta.

więcej »»
Karpacz
09.07.2014 r.

Wakacje w jednym z hoteli w Karpaczu

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze: st.sierż. Julia Kraińska, st. asp. Danuta Razmysłowicz i asp. Jakub Erhard w ramach akcji pn „Bezpieczne wakacje 2014”, spotkali się z dziećmi przebywającymi na wypoczynku wakacyjnym w jednym z hoteli w Karpaczu.

więcej »»
Karpacz
09.07.2014 r.

Wybił szybę – został zatrzymany przez policjantów.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił antywłamaniową w jednym z budynków w Karpaczu. Pokrzywdzona poniesione straty oszacowała na 2000 zł. Wandal był pijany. Nie potrafił wyjaśnić , dlaczego to zrobił. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
09.07.2014 r.

Podsumowanie policyjnej akcji „Prędkość”.

93 kierowców ukaranych mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości to efekt prowadzonej 8 lipca 2014 roku w godzinach od 6.00 do 22.00 policyjnej akcji „Prędkość”. Działania prowadzone były w szczególności na głównych ciągach komunikacyjnych miasta.

więcej »»
Jelenia Góra
09.07.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 95 interwencji, wylegitymowali 173 osoby , zatrzymali 9 osób, w tym dwóch kierujących, którzy naruszyli zakazy sądowe oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 5 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

więcej »»
Piechowice
08.07.2014 r.

„Bezpieczne Wakacje 2014”.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze spotkali się z dziećmi spędzającymi wakacje na kolonii w jednym z hoteli w Piechowicach. Tematem przewodnim spotkania było szeroko pojęte bezpieczeństwo podczas wakacji.

więcej »»
Jelenia Góra
08.07.2014 r.

Akcja „Prędkość” na drogach regionu jeleniogórskiego.

8 lipca 2014 roku w godzinach od 6.00 do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki na głównych ciągach komunikacyjnych kotliny jeleniogórskiej prowadzą działania prewencyjne pod kryptonimem „Prędkość”.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu