: 504371
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji

w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
26.11.2015 r.

Zatrzymany za włamania.

Policjanci zatrzymali jeleniogórzanina, który ma na koncie co najmniej pięć kradzieży z włamaniem, których dopuścił się w Jeleniej Górze. Jego łupem padło mienie o wartości kilku tysięcy złotych. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
26.11.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 61 interwencji, wylegitymowali 240 osób, zatrzymali 12 osób, w tym dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami, w tym jednego , który dodatkowo kierował wbrew zakazowi sądowemu, jednego kierowcę, który kierował bez uprawnień oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło do 3 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną nieprawidłowy manewr cofania.

więcej »»
Kowary
26.11.2015 r.

Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich.

Policjanci zatrzymali mężczyznę , który posiadał środki odurzające oraz uprawiał ziele konopi indyjskich. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli susz, z którego można uzyskać ponad 60 porcji handlowych gotowego narkotyku oraz dwie sadzonki konopi w zaawansowanym stadium wzrostu. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
26.11.2015 r.

Policyjne działania prewencyjne - „Andrzejki”.

Od 27 listopada do 30 listopada 2015 roku policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami prewencji przeprowadzą w regionie jeleniogórskim działania prewencyjne pod kryptonimem „Andrzejki”.

więcej »»
Jelenia Góra
25.11.2015 r.

Doba w liczbach

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 74 interwencji, wylegitymowali 277 osób, zatrzymali jednego kierującego pod wpływem alkoholu, trzech kierujących bez uprawnień oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło do 3 zdarzeń drogowych, których przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz najechanie na tył innego auta.

więcej »»
Jelenia Góra
23.11.2015 r.

Uwaga na fałszywych inkasentów firmy Wodnik.

Jeleniogórska Policja ostrzega przed wpuszczaniem do mieszkań osób obcych podających się za pracowników firmy Wodnik, a także pracownic apteki, pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Polskiego Czerwonego Krzyża, Narodowego Funduszu Zdrowia, elektryków, domokrążców oferujących różnego rodzaju artykuły czy osoby oferujące pomoc dla ubogich. Policja poszukuje dwóch kobiet, które wykorzystując wiek oraz stan zdrowia pokrzywdzonej okradły ją. Ich łupem padło kilka tysięcy złotych oraz biżuteria.

więcej »»
Jelenia Góra, Kraj
23.11.2015 r.

16 DNI PRZECIWKO PRZEMOCY WOBEC KOBIET .

W 1999 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych uznała oficjalnie 25 listopada Dniem Eliminacji Przemocy Wobec Kobiet. Ten dzień rozpoczyna Międzynarodową Kampanię 16 Dni działań Przeciwko Przemocy ze względu na płeć.

więcej »»
Kraj
23.11.2015 r.

Nie bądźmy obojętni

Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu