: 447442
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43

58-500 Jelenia Góra


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
18.09.2014 r.

Wspólne działania policji i firmy Wodnik na rzecz bezpieczeństwa.

16 września 2014 roku, w ramach podpisanego porozumienia pomiędzy Komendantem Miejskim Policji w Jeleniej Górze, a Prezesem Spółki ,,WODNIK”, na terenie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Jeleniej Górze odbyła się uroczysta inauguracja II cyklu Programu edukacji ekologicznej - ,,Cykl życia wody” .

więcej »»
Jelenia Góra
17.09.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie74 interwencje, wylegitymowali 159 osób, zatrzymali 9 osób, w tym jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 5 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

więcej »»
Jelenia Góra
17.09.2014 r.

„Bezpieczna droga do szkoły” – spotkania z dziećmi i młodzieżą.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z dzielnicowymi w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” zorganizowali zajęcia teoretyczno-praktyczne. Pojawili się w jeleniogórskich szkołach podstawowych , między innymi w Szkole Podstawowej nr 2, 10, 11 oraz w Specjalnych Ośrodkach Szkolno-Wychowawczych przy ul. Kruszwickiej oraz Wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
16.09.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie77 interwencji, wylegitymowali 164 osoby, zatrzymali 11 osób, w tym trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz trzech poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 5 zdarzeń drogowych, w tym 1 wypadku .

więcej »»
Jelenia Góra
15.09.2014 r.

Zniszczył drzwi i próbował włamać się do piekarni.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził drzwi w jednym z budynków w Jeleniej Górze. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 1200 zł. Ponadto policjanci ustalili, że próbował się również włamać do piekarni, lecz został spłoszony. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
15.09.2014 r.

Grafficiarz w rękach policjantów.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który sprayem pomalował najprawdopodobniej kilkanaście budynków w Jeleniej Górze. Policjanci ustalają pokrzywdzonych. Wstępne straty wynoszą ponad 13 tysięcy złotych. Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
15.09.2014 r.

Weekend w liczbach.

W ciągu minionego weekendu jeleniogórscy policjanci przeprowadzili w regionie jeleniogórskim łącznie 244 interwencje, wylegitymowali 511 osób, zatrzymali 19 osób, w tym dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz trzech poszukiwanych celem doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

więcej »»
Jelenia Góra
15.09.2014 r.

Policjanci w przedszkolu.

10 września 2014 roku jeleniogórscy policjanci zorganizowali zajęcia teoretyczno-praktyczne w Akademii Happy Kids w Jeleniej Górze z udziałem przedszkolaków z Przedszkola Językowego i dzieci uczęszczających do Żłobka Językowego. Udział w zajęciach wzięło 100 przedszkolaków i 30 dzieci ze żłobka wraz z Panią Dyrektor oraz Nauczycielami Wychowania Przedszkolnego

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu