: 453457
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43

58-500 Jelenia Góra


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
31.10.2014 r.

Pożegnanie ze służbą i pracą w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

30 października 2014r, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze, mł. insp. Piotr Wałczyk podziękował za dziewięcioletnią służbę w garnizonie jeleniogórskim pani asp Alicji Baranowskiej, funkcjonariuszowi Wydziału ds. Nieletnich i Patologii KMP w Jeleniej Górze. Asp. Alicja Baranowska od 1 listopada 2014r będzie pełniła służbę w Szkole Policji jako wykładowca.

więcej »»
Jelenia Góra
30.10.2014 r.

Doba w liczbach

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili 92 interwencje, wylegitymowali 197 osoby, zatrzymali dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności oraz zatrzymali 2 nietrzeźwych kierujących. Na naszych drogach doszło 10 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

więcej »»
Jelenia Góra
30.10.2014 r.

Zatrzymany za kradzież z włamaniem.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy. Jak ustalili funkcjonariusze, 25-letni mężczyzna, 29 października br, ok godziny 1.50 w Jeleniej Górze, włamał się do piwnicy jednego z budynków w Jeleniej Górze. Sprawca kradzieży z włamaniem przyznał się do zarzucanego mu czynu. Twierdził, że skradzione przedmioty chciał zjeść lub sprzedać. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Mysłakowice
30.10.2014 r.

Tragiczny wypadek w Mysłakowicach.


25 października 2014r ok godziny 21, 35 letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego, kierujący samochodem osobowym Renault Laguna w miejscowości Mysłakowice, potrącił 16 letnią pieszą idącą poboczem drogi. Po potrąceniu pieszej, sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia i porzucił swój samochód.


więcej »»
Jeżów Sudecki
30.10.2014 r.

II Rejonowe Mistrzostwa Służb Mundurowych w Dwuboju Strzeleckim.

Sukcesem jeleniogórskich policjantów zakończyły się zawody w dwuboju strzeleckim, które odbyły się 25 października 2014r na strzelnicy w Siedlęcinie. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zajęli odpowiednio: pierwsze miejsce drużynowo, drugie i trzecie miejsce w strzelaniu indywidualnym oraz drugie miejsce w pojedynku strzeleckim.

więcej »»
Jelenia Góra
30.10.2014 r.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy


Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który podejrzany jest o naruszenie nietykalności cielesnej policjantów zabezpieczających mecz pomiędzy piłkarzami Polonia Stal Świdnica i Karkonosze Jelenia Góra. Po zakończeniu meczu, w trakcie ochraniania przez policjantów drogi przejścia kibiców klubu Polonia Stal Świdnica, pseudokibice klubu Karkonosze Jelenia Góra, rzucali w policjantów kamieniami, gruzem i innymi przedmiotami.

więcej »»
Jelenia Góra
28.10.2014 r.

Bezpieczne obchody dnia "Wszystkich Świętych".


W związku ze zbliżającym się dniem „Wszystkich Świętych” funkcjonariusze garnizonu jeleniogórskiego apelują do mieszkańców Jeleniej Góry i gości przybywających na uroczystości w dniu 1 i 2 listopada 2014r:


więcej »»
Jelenia Góra
28.10.2014 r.

Policyjna akcja Znicz 2014

W związku ze zbliżającym się dniem „Wszystkich Świętych „ funkcjonariusze garnizonu policji jeleniogórskiej w dniach od 31.10.2014 do 3.11.2014 będą prowadzić wzmożone działania policyjne pod kryptonimem „Znicz 2014” na głównych ciągach komunikacyjnych Jeleniej Góry oraz wszystkich dróg dojazdowych do cmentarzy na terenie całego powiatu jeleniogórskiego.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu