: 469138
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
06.03.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 55 interwencji, wylegitymowali 224 osoby, zatrzymali 10 osób, w tym jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem oraz trzech poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 5 zdarzeń drogowych, w tym do dwóch stłuczek parkingowych.

więcej »»
Karpacz
05.03.2015 r.

Rozpoznajesz - zadzwoń.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze prowadzą postępowanie dotyczące napadu rabunkowego na sklep spożywczy w Karpaczu. W związku z powyższym funkcjonariusze poszukują sprawców tego przestępstwa. Jeśli rozpoznajesz osoby przedstawione na zdjęciach lub masz informację mogącą przyczynić się do zatrzymania napastników – zadzwoń.

więcej »»
Jelenia Góra
05.03.2015 r.

Nie chciał oddać alkoholu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna w jednym z dyskontów spożywczych ukradł alkohol, a następnie nie chciał go oddać. W celu utrzymania łupu odepchnął pracownika ochrony, który chciał mu go odebrać. Pokrzywdzony przewrócił się, a jeleniogórzanin uciekł ze sklepu. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
05.03.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 49 interwencji, wylegitymowali 200 osób, zatrzymali 10 osób, w tym jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem oraz trzech poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 3 zdarzeń drogowych, w tym do jednego z udziałem pieszej.

więcej »»
Szklarska Poręba
02.03.2015 r.

Podsumowanie przebiegu 39 Biegu Piastów .

Od 27 lutego do 1 marca 2015 roku na Polanie Jakuszyckiej odbyła się główna impreza biegowa w ramach międzynarodowej rekreacyjnej imprezy – 39 BIEG PIASTÓW. W piątek odbył się 16 Policyjny Bieg Piastów, z kwalifikacją odrębnie prowadzoną dla tej grupy zawodowej .

więcej »»
Jelenia Góra
02.03.2015 r.

Halowy Turniej piłki nożnej o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

26 lutego 2015 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 na Hali Sportowej przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze został rozegrany Halowy Turniej Piłki Nożnej . Był to turniej w ramach policyjnej spartakiady o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. W rozgrywkach obok policjantów, udział wzięli również pracownicy policji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

więcej »»
Jelenia Góra
27.02.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 70 interwencji, wylegitymowali 137 osób, zatrzymali 10 osób, w tym jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 3 zdarzeń drogowych, których przyczyną było najechanie na tył innego pojazdu oraz nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

więcej »»
Jelenia Góra
26.02.2015 r.

„Tydzień Pomocy Osobom Dotkniętym Przestępstwem”

„Tydzień Pomocy Osobom Dotkniętym Przestępstwem”
Straż Graniczna i Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze
przy współpracy z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej
prowadzi działania o charakterze interwencyjnym w dniach:
od 23.02.2015 r. do 28.02.2015 r.
w godz. od 8:00 do 20:00 ul.Aleja Jana Pawła II 7, Jelenia Góra, IV piętro


więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu