: 443316
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43

58-500 Jelenia Góra


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
21.08.2014 r.

Policjanci na rowerach.

W miniony weekend policjanci na rowerach patrolowali miasto. Pełnili służbę od 8.30 do 12.30 w centrum Jeleniej Góry. W trakcie służby policjanci ukarali mandatami dwie osoby za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym , kilka osób pouczyli, ale również pomogli turystce z Czech.

więcej »»
Jelenia Góra
21.08.2014 r.

Policyjne działania prewencyjne „Bezpieczna Majówka”.

20 i 21 sierpnia br. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie ze strażnikami miejskimi prowadzili i będą prowadzić działania prewencyjne na ul. 1-go Maja, Konopnickiej, Placu Ratuszowym . Skierowane są ona w szczególności do kierowców rozwożących towary do sklepów z uwagi na to, że nie stosują się do obowiązujących przepisów.

więcej »»
Jelenia Góra
21.08.2014 r.

Podsumowanie akcji „Pieszy kontra pojazd”.

20 sierpnia 2014 roku w godzinach od 6.00 do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki w regionie jeleniogórskim przeprowadzili akcję „ pieszy kontra pojazd”. Funkcjonariusze dyscyplinowali pieszych i kierowców, którzy nie przestrzegali przepisów w tym zakresie.

więcej »»
Jelenia Góra
21.08.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 47 interwencji, wylegitymowali 173 osoby , zatrzymali 9 osób, w tym jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem oraz jednego poszukiwanego w celu doprowadzenia go do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 3 zdarzeń drogowych, w tym do jednego z udziałem pieszej.

więcej »»
Jelenia Góra
20.08.2014 r.

Akcja „Pieszy kontra pojazd”.

20 sierpnia 2014 roku w godzinach od 6.00 do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki w regionie jeleniogórskim prowadzą akcję „ pieszy kontra pojazd”. Funkcjonariusze zapowiadają surowe kary dla pieszych i kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów w tym zakresie.

więcej »»
Jelenia Góra
20.08.2014 r.

Pijany, bez uprawnień potrącił pieszych.

Policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem , który spowodował wypadek. Mężczyzna zjechał na chodnik i potrącił dwie osoby, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Okazało się, że poszkodowani odnieśli obrażenia powyżej dni 7. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Jak się później okazało, pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia, a mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz grozić mu może nawet do 4,5 roku pozbawienia wolności, zakaz kierowania na kilka lat oraz wysoka grzywna.

więcej »»
Jelenia Góra
20.08.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 58 interwencji, wylegitymowali 121 osób , zatrzymali 10 osób, w tym jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem oraz jednego poszukiwanego w celu doprowadzenia go do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 9 zdarzeń drogowych, w tym jednego wypadku.

więcej »»
Dolny Śląsk
19.08.2014 r.

Trwają wakacje!!! Drogówka radzi.

Okres wakacyjny, to dla większości wypoczynek i wyjazdy z nim związane. Ulice w miastach pustoszeją, ale swoje natężenie zwiększa ruch pozamiejski. Większa liczba pojazdów na drogach generuje zagrożenia. Miesiące wakacyjne to zawsze czas, w którym odnotowujemy najwięcej wypadków. Sprzyjają temu również wbrew pozorom dobre warunki pogodowe – słoneczna, bezchmurna pogoda prowokuje do szybszej, a zarazem bardziej niebezpiecznej jazdy.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu