: 428239
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43

58-500 Jelenia Góra


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
24.04.2014 r.

Przywłaszczyła telefon.

Policjanci zatrzymali kobietę, która w jednym z jeleniogórskich sklepów z odzieżą przywłaszczyła telefon komórkowy. Jego wartość pokrzywdzona oszacowała na 1500 zł. Policjanci przy współpracy z pokrzywdzoną odzyskali telefon. Teraz kobiecie grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 1 roku.

więcej »»
Jelenia Góra
24.04.2014 r.

Ma na koncie włamania do piwnic i uszkodzenie mienia.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ma na koncie co najmniej cztery przestępstwa przeciwko mieniu. Są to trzy włamania do piwnic oraz uszkodzenie mienia. Ponadto mężczyzna odpowie za jazdę w stanie po użyciu alkoholu na rowerze. Obecnie policjanci ustalają kolejnych pokrzywdzonych, a oni szacują poniesione straty. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
24.04.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 77 interwencji, wylegitymowali 192 osoby, zatrzymali 9 osób, w tym jednego nietrzeźwego kierującego pojazdem oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 3 kolizji, których przyczyną było najechanie na tył inne auta, nieprawidłowy manewr zmiany pasa ruchu.

więcej »»
Powiat jeleniogórski
23.04.2014 r.

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który uderzył w radiowóz i uciekł.

Policjanci zatrzymali kierowcę, który po pijanemu, mijając się z radiowozem w niego uderzył , a następnie uciekł. Po krótkich poszukiwaniach policjanci go znaleźli w jednym z pensjonatów. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało blisko 2 promile. Teraz grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz kierowania pojazdami na kilka lat.

więcej »»
Jelenia Góra
23.04.2014 r.

Próbowali wyłudzić kredyt na zakup telefonu.

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozić może dwóm mężczyznom podejrzewanym o wyłudzenie i usiłowanie wyłudzenia kredytu na zakup towarów w systemie sprzedaży ratalnej. Jeleniogórzanie zostali zatrzymani w jednym ze sklepów na gorącym uczynku usiłowania wyłudzenia kredytu w wysokości 3800 zł. W celu jego uzyskania oszuści złożyli nieprawdziwe oświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach.

więcej »»
Jelenia Góra
23.04.2014 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 78 interwencji, wylegitymowali 158 osób, zatrzymali 10 osób, w tym dwóch nietrzeźwych kierujących oraz jednego poszukiwanego w celu doprowadzenia go do Aresztu Śledczego do odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło 5 kolizji, których przyczyną było najechanie na tył inne auta, nieprawidłowy manewr omijania i wymijania.

więcej »»
Jelenia Góra
22.04.2014 r.

Kolejny wandal zatrzymany w oparciu o miejski monitoring.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił szybę wystawową w jednym ze sklepów w centrum Jeleniej Góry. Wandal swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości ponad 500 zł. Został on wytypowany i zatrzymany między innymi na podstawie monitoringu miejskiego . Teraz grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


więcej »»
Jelenia Góra
22.04.2014 r.

Podstępem ukradł rower- został zatrzymany przez policjantów.

Policjanci zatrzymali nieletniego podejrzanego o kradzież roweru. Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w Jeleniej Górze. Poniesione straty pokrzywdzony oszacował na 1500 zł. Policjanci odzyskali jednoślad, który wrócił do właściciela. Teraz o dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu