: 492206
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji

w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
31.08.2015 r.

Podsumowanie działań – Ostatni weekend wakacji.

Tegoroczne wakacje dobiegają końca. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg jeleniogórscy policjanci prowadzili wzmożone działania prewencyjno- kontrolne. Celem tych działań było zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom, którzy w tych dniach zaplanowali powrót z wakacji. W tym czasie na naszych drogach doszło do 5 zdarzeń, w tym 1 wypadku. Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego 4 nietrzeźwych kierujących pojazdami, a łącznie ukarali mandatami 220 kierowców za rożne wykroczenia .

więcej »»
Kraj
31.08.2015 r.

Kolejna odsłona wspólnej akcji wolontariuszy PZU i Policji

W miniony weekend (29-30.08.br.) na drogi 33 miast w kraju wyruszyły policyjne patrole wraz z wolontariuszami PZU, którzy rozdawali kierowcom niebieskie serduszka mające przypominać im o bezpieczeństwie pieszych. Była to kolejna odsłona kampanii "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym”.

więcej »»
Kowary
31.08.2015 r.

Podczas kursu zaatakował taksówkarza.

Policjanci z Kowar zatrzymali mężczyznę, który podczas zamówionego kursu zaatakował taksówkarza. Napastnik dusił go, a następnie okradł. Między innymi jego łupem padła taksówka, którą jednak kilka kilometrów dalej porzucił. Teraz mężczyźnie grozić może nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Został już tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

więcej »»
Powiat jeleniogórski
31.08.2015 r.

Nie zatrzymał się do kontroli , bo miał dwa zakazy i był poszukiwany.

Kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat grozić może mężczyźnie, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Okazało się, że kierowca miał dwa zakazy , a także poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 7 miesięcy za inne przestępstwa.

więcej »»
Jelenia Góra
31.08.2015 r.

Weekend w liczbach.

W ciągu minionego weekendu jeleniogórscy policjanci przeprowadzili w regionie jeleniogórskim łącznie 228 interwencji, wylegitymowali 799 osób, zatrzymali 23 osoby, w tym 4 nietrzeźwych kierujących pojazdami, dwóch kierujących wbrew zakazom oraz trzech poszukiwanych celem doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Ponadto na drogach naszego powiatu doszło do 5 zdarzeń drogowych, w tym 1 wypadku.

więcej »»
Powiat jeleniogórski
28.08.2015 r.

Nie udało mu się ukraść rowerów.

Policjanci zatrzymali jeleniogórzanina, który usiłował ukraść dwa rowery w jednej z miejscowości gminy Stara Kamienica. Ich wartość właścicielka oszacowała na 2000 zł. Mężczyzna zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż został spłoszony. Teraz za usiłowanie kradzieży grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
28.08.2015 r.

Ostatni weekend wakacji.

Tegoroczne wakacje dobiegają końca. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg jeleniogórscy policjanci przeprowadzą wzmożone działania prewencyjno- kontrolne. Funkcjonariusze zintensyfikują działania na drogach kotliny jeleniogórskiej. Celem tych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom, którzy w tych dniach zaplanowali powrót z wakacji.

więcej »»
Jelenia Góra
28.08.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 79 interwencji, wylegitymowali 274 osoby, zatrzymali 12 osób, w tym jednego kierującego w stanie nietrzeźwości, dwóch kierujących bez uprawnień oraz 1 kierowcę, który kierował wbrew zakazowi sądowemu oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło do 4 zdarzeń drogowych, których przyczyną było między innymi najechanie na tył innego auta oraz nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu