: 488309
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji

w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Jelenia Góra
29.07.2015 r.

Święto Policji w Jeleniej Górze

29 lipca 2015 roku w Sali Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze odbyły się obchody Święta Policji. Uroczystości z okazji 96 rocznicy powołania Policji Państwowej, uświetniły m.in. występ orkiestry dolnośląskiej Policji. Podczas akademii funkcjonariusze i pracownicy jeleniogórskiej Policji otrzymali awanse, nominacje na wyższe stopnie, odznaczenia oraz nagrody.

więcej »»
Jelenia Góra
28.07.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 50 interwencji, wylegitymowali 123 osób, zatrzymali jednego kierującego pod wpływem alkoholu, jednego kierującego bez uprawnień oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło do 3 zdarzeń drogowych, których przyczyną był nieprawidłowy manewr cofania, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu oraz najechanie na tył innego auta.

więcej »»
Jelenia Góra
28.07.2015 r.

Bezpiecznie nad wodą.

Trwają wakacje. Jedną z atrakcji letniego wypoczynku, jest korzystanie z kąpieli w zbiornikach wodnych. Jednak kąpiele w rzekach, jeziorach, morzu, to także niebezpieczeństwo utonięcia. W naszym regionie, od początku trwania wakacji utonęły już dwie osoby, dlatego też przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa i rozsądku nad wodą. Pamiętajmy więc, aby szukając ochłody w wodzie zachować szczególną ostrożność.

więcej »»
Jelenia Góra
28.07.2015 r.

Zatrzymany za kradzież rozbójniczą.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież rozbójniczą w autobusie komunikacji miejskiej. Mężczyzna grożąc nożem pokrzywdzonemu w autobusie MZK, zażądał wydania telefonu komórkowego. Sprawca był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz grozić mu może nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

więcej »»
Jelenia Góra
28.07.2015 r.

Wizyta pani Teresy Piotrowskiej Ministra Spraw Wewnętrznych w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

27 lipca 2015r pani Teresa Piotrowska Minister Spraw Wewnętrznych, podczas swojej podróży na Dolny Śląsk, odwiedziła Komendę Miejską Policji w Jeleniej Górze. Jeleniogórscy funkcjonariusze gościli panią minister, która podczas swojej wizyty spotkała się z kadrą kierowniczą KMP w Jeleniej Górze, zaproszonymi komendantami powiatowymi ościennych jednostek Policji oraz panią posłanką na Sejm panią Zofią Czernow, władzami samorządowymi: panem Prezydentem Jeleniej Góry Marcinem Zawiłą, panią starostą powiatu jeleniogórskiego Anną Konieczyńską oraz panią Burmistrz Kowar Bożeną Wiśniewską. Pani minister zapoznała się z pracą i wyposażeniem ambulansu monitoringu wizyjnego a także służbą dyżurną KMP oraz działaniem Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego.

więcej »»
Jelenia Góra
27.07.2015 r.

16 latek kierował kradzionym autem

Policjanci pełniący służbę w patrolu rowerowym w nocy z 23 na 24 lipca br. zatrzymali nieletniego, który kierował kradzionym autem.

więcej »»
Jelenia Góra
27.07.2015 r.

Weekend w liczbach.

W ciągu minionego weekendu jeleniogórscy policjanci przeprowadzili w regionie jeleniogórskim łącznie 232 interwencji, wylegitymowali 677 osób, zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami, dwóch kierujących, którzy naruszyli zakazy sądowe oraz dwóch poszukiwanych celem doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Na naszych drogach doszło do 4 zdarzeń drogowych, których główną przyczyną było najechanie na tył innego pojazdu, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu oraz potrącenie leśnego zwierzęcia.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu