: 479409
Ostatnie komunikaty
WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ POLICJI JELENIOGÓRSKIEJ

Komenda Miejska Policji

w Jeleniej Górze

ul. Nowowiejska 43


Ważne informacje:
Ostatnie komunikaty zamieszczone na stronie KMP Jelenia Góra...
Kowary
22.05.2015 r.

14-latek okradał altanki.

Policjanci zatrzymali nastolatka, który podejrzany jest o szereg kradzieży z włamaniem do altanek. Przestępstw tych dopuścił się w kwietniu br. w Kowarach. Jego łupem padały najczęściej narzędzia ogrodnicze, elektronarzędzia, kable i inne elementy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

więcej »»
Powiat jeleniogórski
22.05.2015 r.

Bałtyk Karkonosze Tour – utrudnienia w ruchu.

24 maja 2015 roku przez powiat jeleniogórski przebiega etap wyścigu kolarskiego Bałtyk – Karkonosze Tour. W związku z tym mogą wystąpić na tych odcinkach trasy utrudnienia w ruchu.

więcej »»
Jelenia Góra
22.05.2015 r.

Kolejny kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Zgodnie z nowymi przepisami kolejny kierowca zatrzymany przez policjantów jeleniogórskiej drogówki stracił prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Kierowca przekroczył prędkość o ponad 50 km. Dodatkowo został on ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

więcej »»
Jelenia Góra
22.05.2015 r.

Podsumowanie akcji „Pieszy kontra pojazd”.

21 maja 2015 roku w godzinach od 6.00 do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki w regionie jeleniogórskim przeprowadzili akcję „ pieszy kontra pojazd”. Funkcjonariusze dyscyplinowali pieszych i kierowców, którzy nie przestrzegali przepisów w tym zakresie.

więcej »»
Jelenia Góra
22.05.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 68 interwencji, wylegitymowali 225 osób, zatrzymali 11 osób, w tym dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami oraz dwóch poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło do 2 zdarzeń drogowych, których przyczyną był nieprawidłowy manewr omijania i cofania.

więcej »»
Jelenia Góra
21.05.2015 r.

Akcja „Pieszy kontra pojazd”.

21 maja 2015 roku w godzinach od 6.00 do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki w regionie jeleniogórskim prowadzą akcję „ pieszy kontra pojazd”. Funkcjonariusze zapowiadają surowe kary dla pieszych i kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów w tym zakresie.

więcej »»
Jelenia Góra
21.05.2015 r.

Ukradł auto, bo chciał pojeździć po lasach.

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie , który ukradł samochód zaparkowany na jednej z ulic Osiedla Zabobrze. Właściciel jego wartość oszacował na 14 tysięcy złotych. Mężczyzna trzy razy zatankował paliwo, a następnie uciekł nie płacąc. Po zatrzymaniu tłumaczył się, że ukradł auto , bo chciał sobie pojeździć po lasach, a później je sprzedać.

więcej »»
Jelenia Góra
21.05.2015 r.

Doba w liczbach.

W ciągu minionej doby jeleniogórscy policjanci przeprowadzili łącznie 56 interwencji, wylegitymowali 167 osób, zatrzymali 11 osób, w tym trzech poszukiwanych w celu doprowadzenia ich do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Na naszych drogach doszło do 6 zdarzeń drogowych, w tym jednego wypadku.

więcej »»

Aktualne komunikaty > > >

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu