: 504380
AKTUALNOŚCI:KONTAKT z KMP

Jelenia Góra
03.04.2011 r.

16 osób rannych w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę.

Policjanci zatrzymali kierowcę, który po pijanemu spowodował wypadek. W zdarzeniu rannych zostało 16 pasażerów. Wszyscy trafili do szpitala . Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy wykazało 2 promile. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora.

2 kwietnia 2011 roku jeleniogórscy policjanci zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który kierując samochodem w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek drogowy.
Do zdarzenia doszło około godziny 16.58 na drodze z Karpacza do Jeleniej Góry. 54-letni kierujący VW, który wiózł 16 pasażerów na skrzyżowaniu Mysłakowice – Kowary podjął manewr wyprzedzania innego pojazdu, stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi, uderzył w barierkę i dachował. Do szpitala przewieziono wszystkich uczestników zdarzenia. W trakcie czynności okazało się, że kierowca jest piany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 2 promile.
Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora. Najprawdopodobniej odpowie on za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym za co grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska


Drukuj

 
K o m e n d a   W o j e w ó d z k a   P o l i c j i   w e   W r o c ł a w i u    ©   By MH & MK
Ten Serwer nie jest w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji
i zawiera tylko jawne dane udostępniane przez Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu